Потрібна допомога?

+38(067)409-85-00 Години роботи: с 8.00 до 18.00; СБ, ВС - вихідні

Оренда згинальних і рубальних верстатів

Оренда згинальних і рубальних верстатів

У наш час − в пік розвитку технологічного прогресу і тотальної автоматизації, промисловість, будівництво та інші сфери виробництва не можуть обійтися без сучасного обладнання. З його допомогою можна виконати досить складні технічні завдання без значних витрат ресурсів і часу. Саме таким обладнанням є згинальні та рубальні верстати, з їх допомогою ви створите складну металоконструкцію з мінімальними зусиллями.

Вигинальні верстати призначені для додання металевій заготовці необхідної конфігурації за рахунок пластичної деформації матеріалу. З їх допомогою будівельна фірма може самостійно виготовляти необхідний профіль і додаткові до нього елементи. Робота цих верстатів заснована на методі холодного деформування металу, який є найбільш популярним з різних видів обробки матеріалів тиском. Під час процесу згинання шари металу істотно змінюються: стискаються внутрішні, зовнішні − розтягуються, і в результаті заготівля приймає потрібну конфігурацію. Важливо правильно вибирати навантаження на метал, враховуючи межу міцності та пластичності металу, а також розмір перерізу. Якщо ви вирішили взяти згинальний верстат на прокат чи придбати, зверніть Вашу увагу на такі його характеристики, як довжина гибу, товщина оброблюваної заготовки, а також кут, на який здійснюється загиб.

Вигинальні верстати бувають ручні та механічні (пневматичні, гідравлічні), обидва види знайшли широке застосування відповідно до поставлених завдань. Перші зручно використовувати і в цеху, і безпосередньо на будівельному майданчику, що нехарактерно для верстатів з пневмо- і гідроприводом. При використанні верстатів низької якості можливе виникнення мікротріщин в структурі металу заготовки, що знижує якість всієї металоконструкції.

Вигинальні верстати

При використанні рубальних верстатів ви з легкістю і високою точністю одріжете прути арматури незалежно від її перетину. Вони бувають різні по конструкції і зовнішньому вигляду, але у всіх моделях є незамінним головний робочий орган − потужний ріжучий елемент, один чи кілька. Якщо вас цікавить оренда рубочного верстата чи його покупка врахуйте не тільки кількість різів за хвилину і режими рубки, але і розгляньте варіанти можливого управління ножною педаллю. Ця, на перший погляд, робить незначну деталь, полегшує роботу оператора верстата і підвищує його безпеку. Працює рубальний верстат, як в одиночному, так і в безперервному режимі, обробляючи одночасно до трьох прутків арматури.

Твердість сталі, з якої виготовлені прути, визначає діаметр оброблюваної заготовки (чим вона нижче, тим більшого перерізу арматури можна обробити), звичайно, в межах допустимих конкретним верстатом.

Прокат рубальних верстатів Київ та інші міста України здійснюється вже не один рік, адже не кожному підприємству під силу придбати високотехнологічну оснастку, зручніше орендувати. Це також стосується тих випадків, коли використання агрегату відбувається не постійно, а локально для виконання конкретного завдання разового чи періодичного характеру.

Рубочні верстати

Якщо Вас зацікавила оренда згинального верстата або рубочного звертайтеся до нас! Компанія «БровариДеснаБуд» пропонує високоякісне обладнання на найкращих для Вас умовах. З допомогою нашої техніки ви можете швидко, якісно і без особливих зусиль створити необхідну металоконструкцію будь-якого призначення. Такі галузі промисловості, як будівництво і машинобудування важко уявити без згинальних і рубальних верстатів, які підвищують продуктивність підприємства в рази.