Потрібна допомога?

+38(067)409-85-00 Години роботи: з 8.00 до 18.00; СБ, НД - вихідні

Оренда риштувань, вишки-тури за низькою ціною

Аренда строительных лесов

Ні одне сучасне будівництво або ремонтні роботи не проходять без участі такого обладнання, як будівельні ліси. Це конструкція має вигляд металевого каркасу, за допомогою якого, будівельники виконують роботу різної складності на великих висотах. Її використовують також як допоміжні пристрої для розміщення будівельного спорядження. Опорні риштування є чудовим бар'єром між будівельним майданчиком та перехожими людьми. Завдяки своїй конструкції, це обладнання дуже міцне і надійне в процесі експлуатації для будівельників.

Риштування виготовляються з самих різних матеріалів, таких як алюміній, сталь або оцинкований метал. Так як матеріали виготовлення за своїми якостями відрізняються один від одного, тому й ліси мають різноманітні властивості. Для зведення цегляного будинку краще всього використовувати сталеву опалубку, тому що вона може витримати велике навантаження. Будівельні риштування виготовлені з алюмінію, порівняно легкі, тому дуже мобільні. Їх легко і просто переносити, збирати і розбирати. Для зовнішніх робіт краще всього використовувати оцинковані риштування, так як вони можуть витримати різні погодні умови.

Роль риштувань у процесі зведення будинку неможливо переоцінити. Тому, їх експлуатація є невід'ємною частиною будівельного процесу.

Компанія ТОВ "Броваридеснабуд" пропонує своїм клієнтам риштування на прокат. За допомогою цього обладнання, ви зможете створити гарний фасад стильного дизайну, одночасно з безпечним, надійним і зручним робочим місцем для будівельників. Вони легко монтуються і захищають стіну з зовнішньої сторони. З їх допомогою можна утеплити будинок, а також створити прекрасну звукоізоляцію в ньому.

Послуга оренди риштувань дуже зручна для будівельників і підприємців.

По-перше, орендуючи обладнання, ви отримаєте професійну консультацію про їх установці, експлуатації і розбиранні.

По-друге, дуже вигідно брати риштування будівельні в оренду, ціна на які, у багато разів нижче, ніж покупка цього виду будівельного обладнання. Це в свою чергу дає можливість заощадити видаткову частину будівельного бюджету, чого хоче досягти кожен підприємець.

По-третє, процес транспортування, зберігання і технічного ремонту лягає на плечі орендодавця. Після використання у клієнтів пропадає питання, де зберігати обладнання, ніж перевезення та інші.

Взяти в оренду риштування можна у нас. Ми пропонуємо величезний асортимент обладнання різних виробників. Висока якість товару в поєднанні з прийнятною ціною і відмінним сервісом, робить оренду риштувань в Києві за допомогою нашого складу привабливою пропозицією для багатьох будівельних компаній і підрядів.

Вартість оренди риштувань

Вартість оренди риштувань залежить від багатьох критеріїв: використання, типу, дотримання всіх пунктів договору оренди, використання іншого обладнання у великій кількості і т. д. Для відповідальних і постійних клієнтів у нас є прекрасна система знижок і гнучких цін.

Вишки-тури і рамні риштування

Оренда вишки–тури, оренда риштувань - послуги, пропоновані нашою компанією. Що ж це за такий пристрій? Це - конструкція, яка з зовнішнього боку нагадує башту. Її масово використовують для будівельно-ремонтних робіт на невеликій висоті, не більше 21 метра. Вишку-туру легко монтувати і демонтувати, а також переміщати під час виконання робіт. Риштування дуже популярні серед споживачів, завдяки тому, що вони дуже легкі і прості в експлуатації, а також мають низьку собівартість.

Якщо ви купили дороге обладнання, таке як опалубка, риштування та іншу будівельну техніку, використовували її, а вона вже більше вам не потрібна. В силу економічних та інших факторів зникла необхідність у даному обладнанні? Компанія ТОВ "Броваридеснабуд" викупить її у вас на привабливих умовах. Купівля опалубки у будівельних організацій і приватних забудовників – одна з сфер діяльності нашого підприємства.