Потрібна допомога?

+38(067)409-85-00 Години роботи: з 8.00 до 18.00; СБ, НД - вихідні

Оренда опалубки за низькою ціною

Аренда опалубки

Під час монолітного будівництва перед працівниками, виконробами і підприємцями стоїть ряд важливих питань: «Як не вийти за межі будівельного бюджету? Як скоротити його видаткову частину?» та інші не маловажні питання. І тут відповідь напрошується сам собою: «Орендувати опалубні конструкції та інші будівельні пристосування!» В нинішній час оренда опалубки Київ, Харкові та інших містах справа проста і дуже вигідне.

Опалубка – це спеціальна конструкція, за допомогою якої бетонні і залізобетонні матеріали набувають потрібну форму, розмір, положення у просторі, необхідну текстуру та інші важливі технічні характеристики. Без цього обладнання не обійдеться жоден етап будівництва – ні заливка фундаменту, ні піднесення стін, ні споруда арок і куполів. Але варто враховувати, що для різних видів робіт потрібно різнотипні опалубки.

Опалубкою люди користувалися ще в часи до нашої ери. Існує безліч легенд з приводу того, де і коли вперше почали використовувати опалубні конструкції в будівництві. З одних джерел випливає, що вперше вони були застосовані при будівництві всесвітньо відомих єгипетських пірамід. Так як піраміди – це споруди з бетону великої висоти, то створити їх без дерев'яної опалубки просто було неможливо. За відомостями з інших джерел випливає, що вперше їх почали використовувати при будівництві в Древньому Римі, про що записано в історичних документах.

Оренда опалубки стін і перекриттів

Опалубку почали широко застосовувати в різних країнах для будівництва храмів, монастирів, замків та інших високих і складних споруд. З плином часу, удосконалювалися будівельні матеріали, архітектурні планування приміщень, конструкції, в тому числі – і однопалубні обладнання. Опалубка складається з: щитів, що забезпечують форму бетонної конструкції; кріплень, за допомогою яких з'єднуються щити; опорних і підтримуючих пристроїв, що гарантують стійкість і надійність пристрою в просторі.

В нинішній час опалубку виготовляють не тільки з дерева, як перші зразки, а з безлічі інших матеріалів: метал, залізобетон, гума, пластмаса, армоцемент. Для виготовлення цього обладнання часто поєднують дерево і метал. У кожному виді конструкцій є свої переваги і недоліки, але самим надійним вважається - металева опалубка.

В залежності від типу конструкції і його призначення, опалубки бувають різних видів: підйомно-переставні, ковзні, котущі, незнімні розбірно-переставні опалубки і блок-форма.

В залежності від виду опалубки, яку ви оберете, буде визначена доля всього будівництва:

  • термін монтажу і демонтажу обладнання, від чого буде залежати продуктивність праці, якість і строки виконання всіх робіт;
  • кількість працівників, залучених для збирання і розбирання опалубки;
  • наявність додаткової будівельної техніки.

Незважаючи на різноманітність опалубних конструкцій, варто пам'ятати декілька головних правил, яким повинна відповідати якісна опалубка. В першу чергу вона повинна бути жорсткою, що гарантує надійність і стійкість конструкції. Другим істотним критерієм є чітка відповідність креслень і дійсності. Опалубка повинна легко збиратися і розбиратися. На обладнання не повинно бути яких-небудь деформацій і пошкоджень. Необхідно звернути особливу увагу на наявність зазорів між елементами конструкції.

Вертикальна або стінова опалубка на сьогоднішній день затребувана на Українському ринку, її ціна не завжди дозволяє взяти потрібну кількість і з цього ми пропонуємо скористатися послугою Оренда опалубки стін.

Сталева, балочно ригельна, дрібнощитовая, крупнощитова, всі комплектуючі.

Вигода оренди опалубки

В нинішній час, в епоху стрімкого розвитку монолітного будівництва, не всі компанії і підряди можуть придбати повний комплекс необхідного будівельного обладнання. Незважаючи на різні типи опалубки, вони не можуть бути універсальними і підходити для різних робіт, або довговічними – стійкими під час повторних використань. Також, варто враховувати, що відмінна якість будівельних систем має високу ціну. Тому, все більше будівельників і підприємців орендують опалубку, ніж здобувають її.

Вартість оренди опалубки

Оренда опалубки в Україні пропонує для будівельних фірм та індивідуального будівництва за доступною ціною. Заощадивши на купівлю обладнання, споживач має можливість придбати матеріали кращої якості в більшій кількості і т. д.