Потрібна допомога?

+38(067)409-85-00 Години роботи: з 8.00 до 18.00; СБ, НД - вихідні

Доставка та послуги спецтехніки

Доставка та послуги крана-маніпулятора

Кожен будівельник знає, що від якості спецтехніки залежить багато чого: умови праці, її безпека, терміни, витрати, ну і, звичайно, отримання очікуваного результату. Компанія «Броваридеснабуд» має широкий асортимент товарів, які полегшать Вам будівництво. Більше того, ми здійснюємо доставку у всі міста України і встановлюємо техніку з допомогою високо технологічного вантажопідйомного обладнання. Якісна будівельна оснастка за прийнятними цінами, високий рівень сервісу, індивідуальний підхід – безперечні переваги нашої компанії перед іншими. Наші співробітники допоможуть Вам розібратися з технічними деталями, які притаманні людям непосвяченим в особливості такої доставки (граничне навантаження, можливості вантажопідйомності, розміри та вага вантажу, характеристики вильоту стріли та інші). З високим рівнем професіоналізму ми детально розповімо про особливості транспортування і операцій завантаження-вивантаження, складемо графік для точного розрахунку часу.

Доставка

Доставка опалубки, а також доставка будівельних лісів вимагає надійності і оперативності в транспортуванні, адже від цього чинника залежать терміни виконання всіх будівельних робіт і здавання об'єкта в цілому.

Прекрасне рішення для Вас − це доставка краном-маніпулятором. З його допомогою можна не тільки доставити необхідний товар, але й здійснити завантажувально-розвантажувальні роботи. В результаті додаткова техніка і люди не використовується, економиться час, сили і ресурси. Кран-маніпулятор являє собою гідро-маніпулятор встановлений на шасі вантажного автомобіля, який розміщується в кінці платформи або безпосередньо за кабіною водія. Автомобілі з краном - маніпулятором бувають тросові (легкі, невеликі, з малою вантажопідйомністю) та колінчасті (потужні, здатні маніпулювати важкими вантажами).

Послуги маніпулятора

Кран-маніпулятор - це вантажопідйомна техніка, яка поєднує в собі технологічність і невеликі габарити, що забезпечує відмінну маневреність і адаптованість як на будмайданчиках, так і в умовах міста. Висока точність маніпуляцій цього агрегату дозволяє сміливо здійснювати навіть важкі завдання, в тому числі через перешкоди (паркани, огорожі). При цьому вантаж залишається збереження цілісності. Компанія «Броваридеснабуд» надає послуги крана маніпулятора вантажопідйомністю 3,5 тонни − надійний і компактний помічник для кожного будівельника. Об'єднуючи в собі вантажівку і автокран кран-маніпулятор, заощадить ваш час і кошти. Замінює собою бригаду вантажників і кранівників, цей агрегат при грамотному управлінні водія-оператора з високою точністю виконує свої функції і навіть здійснює монтажні роботи. На відміну від класичного автокрана крана-маніпулятора не потрібно багато місця для маневру, що дуже зручно на невеликих будівельних ділянках. Надійність і точність підйомних механізмів гарантує отримання бажаного результату без будь-яких зусиль.

Звертайтеся до нас, і ми обговоримо зручний для вас маршрут доставки, а також особливості вантажоперевезення. В усі куточки нашої країни можлива доставка: Київ, Харків, Вінницю, Львів, Чернівці, Дніпропетровськ, Одеса та інші. Великий автопарк сучасних навантажувальних агрегатів дає можливість виконувати замовлення без зволікання. Також наша доставка характеризується швидкістю, надійністю і адекватною ціною, а висока кваліфікація водія-оператора гарантує успіх. Співпрацю з компанією «Броваридеснабуд» буде плідним і нікого не залишить байдужим!