Потрібна допомога?

+38(067)409-85-00 Години роботи: з 8.00 до 18.00; СБ, НД - вихідні

Горизонтальна опалубка. Опалубка перекриттів

Горизонтальна опалубка

В нынешнее время в строительстве многоэтажных домов, без таких конструкций, как опалубка - никак не обойтись. Это оборудование было придумано еще нашими предками в глубоком прошлом, и по сей день является актуальной и необходимой частью строительных работ. За все время эксплуатации, опалубка модернизировалась, випробовувалися нові конструкції, використовувалися різні матеріали, внаслідок чого, і винайшли безліч видів і підвидів даного обладнання.

Зараз, ми розглянемо такий вид опалубних конструкцій, як горизонтальна опалубка. Її ще називають опалубка перекриттів. Що ж це за конструкція? Це - будівельне обладнання, яке монтується безпосередньо на місці будівництва, і використовується для бетонування горизонтальних і сферичних монолітних конструкцій. До них можна віднести: перекриття, мости, бані та інші.

Всім відомим фактом є те, що якщо під час будівництва використовується надійна і міцна опалубка, то і конструкція, залита з її допомогою, буде зроблена у відповідності з усіма стандартами і нормами. Будинок буде служити довгий час і в ньому буде прекрасна звуко– і теплоізоляція. Тому, купити горизонтальну опалубку в Україні потрібно тільки високої якості, що не складе ні найменшого праці.

Плюси горизонтальна опалубки

По-перше, завдяки своїй балочно-ригельної конструкції, ця опалубка забезпечує виконання робіт різного рівня складності на будь-якій висоті. Бетонна конструкція може бути різних параметрів: довжини, ширини, товщини.

По-друге, горизонтальна опалубка складається з невеликої кількості структурних елементів, завдяки чому, її просто експлуатувати, а також установлювати та розбирати.

по-третє, конструкція опалубки продумана так, що вона здатна витримувати великі навантаження.

В-четвертих, незважаючи на складність робіт, будівництво просувається швидкими темпами.

по-п'яте, це пристрій надійно і безпечно для будівельників під час експлуатації.

В-шостих, опалубку перекриттів часто використовують в якості фасадних риштувань.

В-сьомих, цей вид опалубки дуже економічний. Її складові елементи можна комбінувати по-різному для досягнення потрібного результату.

Опалубка горизонтальна в Україні представлена у величезному асортименті. Її виготовляють ряд відомих компаній, з хорошою репутацією на вітчизняному ринку будівельного обладнання, таких як: Пері, Гіпро, Варіант, Дока, Пашаль.

Опалубка для заливки перекриттів складається з таких елементів: щити, опорна стійка, тринога, балки, ригеля, універсальна вилка, головка кріплення і інші. Для виготовлення щитів, в основному беруть фанеру ламіновану. Властивості цього матеріалу дають можливість використовувати опалубку безліч разів, при цьому, кожен з наступним використанням не змінюється якість бетонних конструкцій в погану сторону. З допомогою опорної стійки, щити утримуються під час заливки бетону в необхідному горизонтальному положенні. Функцією триноги є кріплення стійки у вертикальному положенні. Балка закріплюється в конструкції з допомогою універсальної вилки.

Горизонтальна опалубка в Києві

Горизонтальну опалубку в Києві можна придбати і на великих складах, а можна і за допомогою Інтернету. Купівля горизонтальної опалубки – це довгострокове капіталовкладення, але справу дуже вигідну. Її можна використовувати не тільки безліч разів, але - і надавати послугу оренди іншим підприємцям. Оренда горизонтальної опалубки – вигідна не тільки для орендодавця, але і для підрядів і будівельників, яким необхідно різні види опалубних конструкцій. Це - в першу чергу економія коштів. Проблеми з поламаним обладнанням, місцем зберігання спорядження – також питання орендодавця. Для того щоб спорядження довше зберігалося, всі металеві деталі покривають спеціальною фарбою, що захищає їх від корозії, а місця з різьбленням – цинком.

Продаж горизонтальної опалубки в Києві і в Україні в цілому – справа вельми поширене і популярне. Велику гілку в асортименті, який надається продавцями товару, займають опалубки на телескопічних стійках. Чому ж вони так популярні серед споживачів? Ось короткий перелік переваг використання даного обладнання серед конкурентів:

  • Конструкція дуже легка і проста в збірці;
  • Опалубка легко розбирається і транспортується;
  • Спектр дії будівельного обладнання дуже широкий;
  • Елементи, залиті з її допомогою, мають високу якість.

Варто відзначити важливий факт, що горизонтальна опалубка на телескопічних ніжках застосовується тільки на будівництві висотою не більше 4,5 метрів.

Незважаючи на те, чи будете ви горизонтальну опалубку орендувати або купувати, в процесі вибору варто враховувати кілька головних правил:

Перша - визначити технічний призначення споруди і зупинити свій вибір на конкретній моделі.

Друге – уважно вивчити матеріали, з яких виготовлена горизонтальна опалубка, та їх властивості в процесі експлуатації, в тому числі під час багаторазового використання.

по – Третє, в процесі співпраці вибирати надійного партнера, як продавця, так і орендодавця. Якщо ви правильно зробите свій вибір, то вам проведуть детальний інструктаж по монтажу і демонтажу обладнання.

Четверте - перевірити на справність кожен елемент окремо і всю конструкцію цілком.

Враховуючи всі ці критерії, і пам'ятаючи головне правило – товар відмінної якості не може мати найнижчу ціну, ви отримаєте не тільки горизонтальну опалубку, а - справжнього помічника в монолітному будівництві.