Потрібна допомога?

+38(067)409-85-00 Години роботи: з 8.00 до 18.00; СБ, НД - вихідні

Устаткування для монолітного будівництва

Опалубка стін, перекриття, колон, фундаментів. Риштування, вишка-тура.

Онлайн расчет опалубочных систем

Розрахунок вартості опалубки

Онлайн калькулятор опалубки стін і перекриттів. Розрахунок оренди опалубки.

акції БДБ

Спеціальна пропозиція, Акції, Знижки від компанії Броваридеснабуд!

Ми розробили унікальну програму лояльності для наших клієнтів, а також ви можете дізнатися діючі знижки!


Системи опалубки

Системи опалубки

Великий вибір вертикальної і горизонтальної опалубки.

Риштування

Риштування

Рамні риштування, вишка-тура та комплектуючі до них..

Інженерний розрахунок. Інжиніринг

Інженерний розрахунок

Інжиніринг. Інженерно-технічний супровід.


ЛАСКАВО ПРОСИМО В БДБ!


Якщо ви працюєте у будівельній сфері, то точно знаєте, що таке виконавчі надійні партнери, які ніколи не підводять, а навпаки, сприяє своїм клієнтам у швидкому вирішенні поставлених перед ними завдань.

Компанія «БровариДеснаБуд» є саме таким підприємством.
На ринку України ми працюємо порівняно недавно, але вже завоювали свій сегмент ринку, маємо прекрасну репутацію в сфері надання будівельних послуг, про що свідчать постійні і задоволені клієнти.

Ми працюємо за принципами:


1. Клієнт - насамперед. Працівники нашої компанії намагаються задовольнити всі запити наших партнерів, намагаючись підібрати для них оптимальний, якісний і одночасно дешевий варіант обладнання.
2. Професіоналізм – головне кредо в підборі кадрів. У нас працюють досвідчені інженери, які мають практику в будівельній справі і розбираються у всіх, навіть найменших нюансах споруди гарних будинків.
3. Високу якість пропонованого нами товару. Це - продукція відомих виробників, оригінальні комплектуючі до них, і техніка високої якості.

Тому, компанія «БровариДеснаБуд» є лідером на ринку будівельних послуг, так як має багато постійних клієнтів, прекрасну репутацію і гарні відгуки. Компанія БДБ надає такі види послуг:

Оренда. Ця послуга дуже вигідна для підприємств, так як з їх власників знімає ряд складний завдань: як монтувати обладнання, де зберігати, ремонтні роботи, пошук комплектуючих і т. д. Також, варто відзначити, що вона вигідна у випадку необхідності різного спектру опалубок, техніки, або для приватного використання. Оренда будівельного обладнання істотно скорочує перенасичений бюджет. Наша компанія пропонує цю послугу, як на тривалий час, так і на короткий термін.

Продаж опалубки – друга з послуг, пропонованих нашою компанією. ТОВ «БровариДеснаБуд» пропонує конструкції виробництва самих різних компаній, таких як: Doka, Peri, Hipro, Paschal, Варіант Харків. В асортименті представлених товарів є як нове устаткування, так і вже було у використанні.

Придбання (викуп) опалубки – одна з послуг, що надається нашою компанією. Якщо ви використовували обладнання, і з певних причин, воно вам більше не потрібно, тоді є можливість продати його за прийнятною ціною. І питання, що робити з опалубкою бо далі, як ремонтувати її, де зберігати - з ваших плечей ляжуть на наші!

У нас на складі недалеко від Р. Києва Ви знайдете опалубку:

вертикальну, мелкощитовую, крупнощитовую, горизонтальну, колон, фундаменту, ліфтових шахт, кругла опалубка.

Склад опалубки БДБ

Крім цих конструкцій наша компанія пропонує великий асортимент комплектуючих, які виготовлені фірмою-виробником і ідеально підійдуть до вашого обладнання.

Продаж лісів. Всім відомим фактом є те, що жодне будівництво не обходиться без допоміжних пристроїв, на яких можна розміщувати матеріали та інструменти, а також переміщатися робочим. У нас є ригельні, хомутові, рамні лісу, а також незамінні сходи – драбини і універсальні вишки-тури.

Інженерний розрахунок опалубних систем допоможе клієнтам орієнтуватися на кількість конструкцій, що необхідно для їх спорудження об'єкта.

Інженерно-технічний супровід. Наша команда досвідчених професіоналів проведе правильний розрахунок необхідних матеріалів, технічного обладнання та будівельних конструкцій, черговість їх використання, для того, щоб оптимально використати час і правильно спланувати процес.

Доставка та послуги спецтехніки – спростять вам проблему доставки та переміщення матеріалів, обладнання, необхідного для вашого процесу.

Виготовлення опалубки під замовлення. Наші фахівці виготовлять опалубну конструкцію, яка необхідна вам, з індивідуальними характеристиками і запитуваними параметрами.

Працюйте з «БровариДеснаБуд» – і ви побачите, як працюють справжні професіонали!


ЕКОНОМТЕ ЧАС ТА ГРОШІ РАЗОМ З БДБ!

Якщо ви хочете взяти в оренду опалубку, риштування, фанеру, обладнання, чи розглядаєте варіант придбання будівельного обладнання зв'яжіться з нами негайно. Ми допоможемо вам зробити інженерний розрахунок, а також наші фахівці зроблять все можливе, щоб ви залишилися задоволені. Зв'яжіться з нами.

Зв'яжіться з нами