Потрібна допомога?

+38(067)409-85-00 Години роботи: з 8.00 до 18.00; СБ, НД - вихідні

Інженерно-технічний супровід

Інженерно-технічний супровід

Всім будівельним компаніям і виробникам вжедавно відомо про те, що опалубку можна використовувати неодноразово для кількох сотень будівельних циклів. Таке використання цього елемента будівництва може в рази збільшити його рентабельність і швидкість будівництва. Багато фірми виробника радо сприяють своїм замовникам в спрощення процесу спорудження будівель. Для цього вони не тільки надають покупцям будівельні матеріали, але і пропонують послуги кваліфікованих інженерів будівельників, що надають належне супроводження при монтажі опалубки для професійного, а головне якісно зведення об'єктів.

Природно оборотність опалубки залежить від того з якого матеріалу вона виготовлена. Всього їх налічують чотири виду, це дерев'яна, алюмінієвий, сталевий і полістирол опалубка. Якщо мова йде про дерев'яною, то її оборотність становить 3-5 будівельних циклів, а металева перевищує 100 циклів. Тому багато фірм що споруджують велика кількість монолітних будівель, віддають свою перевагу металевій опалубці. Навіть після того як всі будівельні роботи будуть завершені а термін придатності даної конструкції ще не минув її можна продати іншому забудовнику і відповідно заробити.

Інженерно технічний супровід при монолітному будівництві допоможе скоротити час, витрачений на забудову та якісно виконати дану роботу. За замовленням клієнта фірми надають послугу інжинірингу, складуть проект виготовлення опалубних робіт, враховуючи всі побажання клієнта. В проекти цього типу, як правило, входять:

 • Технологічні карти проведення опалубних робіт.
 • Оптимізація будівельних витрат.
 • Специфікація частин і спільне кількість потрібної опалубки.
 • Маркувальні креслення опалубної системи.

Головною метою даного проекту з інженерно-технічного супроводу є обчислення потрібної кількості опалубок та її додаткових елементів для зведення нового будівельного об'єкта. Так само проект передбачає технічний супровід при демонтажу опалубки. Для її створення потрібно врахувати:

 • види і кількість вже наявних опалубок у замовника;
 • їх стан, при обліку оборотності та амортизації;
 • кількість нових опалубок, яке потрібно придбати або взяти в оренду.

Так само будівельні фірми пропонують наступні послуги для підняття ефективності придбаних у них опалубок в процесі використання цих будівельних елементів забудовником:

 • прибуття і належне контролювання процесу демонтажу вже наявних опалубок і встановлення нових.
 • навчання працівників замовника тонкощам роботи з опалубних системами, їх переміщеннями і підготовці до повторного монтажу;
 • регулярне проведення перевірки опалубок на наявність деформацій та надання консультацій щодо їх повторного використання;
 • складання графіка перестановки опалубок і розбиття що зводиться споруди на захватки.

Будівельники і замовники що співпрацюють з фірмами, що надають вищезазначені послуги можуть бути впевнені в якісному виконання всіх робіт, а так само отримають винагороду у вигляді заощадження коштів завдяки правильним підрахунками і скорочення термінів будівництва. Однак, замовляти послуги інженерно-технічного супроводу потрібно тільки в перевірених компанія що завоювали чесне ім'я на ринку нерухомості тільки завдяки якості їх роботи. Так що при виборі фірми, з якою у майбутньому планується довгострокове співробітництво клієнт повинен уважно вивчити її історію на ринку. Позитивні відгуки від вдячних клієнтів є найкращою рекламою. Так само варто звернути увагу на спеціальні пропозиції від таких організацій, що допоможуть вам заощадити витрати. Багато фірм роблять своїм постійним клієнтам великі знижки, а часом навіть зовсім надають послугу інженерно-технічного супроводу безкоштовно!