Потрібна допомога?

+38(067)409-85-00 Години роботи: з 8.00 до 18.00; СБ, НД - вихідні

Виробництво опалубки в Україні

Виробництво опалубки Україна

Виробництво опалубки під замовлення в Україні для індивідуальних і стандартних рішень. Сучасне будівництво, як малих, так і багатоповерхових будинків включає в себе широке застосування опалубних конструкцій на різних його етапах, від початку цього процесу - зведення фундаменту, до кінця – формування перекриттів. Також, це обладнання сприяє створення архітектурних шедеврів - побудови колон і арок. Опалубка – це сучасне обладнання, яке виготовляється з новітніх матеріалів із застосуванням високих технологій, з допомогою якого створюються бетонні та залізобетонні конструкції різних параметрів, форм і текстур.

Як відомо, придбання якісного обладнання обходиться досить недешево. Якщо у вас зведення одного будинку, то купувати опалубку не дуже вигідно, оскільки це великі капіталовкладення, які можуть призвести до накопичення будівельний бюджет, і не завжди окупають себе. В такому випадку, для споживачів залишається один оптимальний варіант – оренда опалубки.

Якщо у вас будівництво цілої лінійки будинків, придбати опалубні конструкції, звичайно вигідно. Але, тут треба враховувати, що для різного спектру робіт потрібно різноманітне обладнання, наприклад, для формування перекриттів – необхідно використовувати горизонтальну, для стін – вертикальну, і т. д. Також, найчастіше на виробництві потрібна опалубка нестандартних розмірів, з допомогою якої можна створювати цікаві деталі в архітектурі та інтер'єрі будинку.

Виробництво опалубки від Броваридеснабуд

У нас є великий асортимент самої різної опалубки: вертикальна, горизонтальна, стінова, знімна, для колон і для монолітного будівництва. Ми виготовляємо обладнання, як стандартних розмірів, так і за заданими параметрами. Під час виробництва беруться комплектуючі виключно високої якості і застосовуються новітні технології, тому споживач отримує конструкції відмінних параметрів і характеристик

Компанія ТОВ "Броваридеснабуд" пропонує послуги виготовлення опалубки під замовлення. Ми посідає провідне місце на ринку будівельних компаній країни, так як робимо якісний і високо технологічне обладнання, що відповідає світовим стандартам і нормам, а також пропонуємо клієнтам індивідуальні умови покупки або оренди. Наша компанія пропонує гнучкі ціни і спеціальну систему знижок, дешеві послуги транспортування, а також систему лізингу.

Замовити виробництво опалубки

Замовити виробництво опалубки в нашій компанії - дуже просто. Наші фахівці досконало володіють мистецтвом виробництва опалубки різних видів і форм, знаючи всі дрібні нюанси і секрети. Ми робимо опалубку під замовлення швидко і якісно, тому обладнання, придбане у нас, послужить вам не один цикл. Кожен будівельник знає, що таке терміни в будівельній справі, тому працюючи з нами, ви всі свої об'єкти будете здавати в обумовлений термін, без будь-яких затримок або негараздів.