Потрібна допомога?

+38(067)409-85-00 Години роботи: з 8.00 до 18.00; СБ, НД - вихідні

Крупно щитова металева опалубка

крупно щитова металева опалубка

Якщо ви стикаєтеся з монолітним будівництвом, то вам неодмінно доводилося чути про використання крупнощитовой опалубки, з метою зведення споруд і будинків. Ні одні бетонні стіни не будуть зведені без допомоги цього будівельного обладнання. Дуже часто можна побачити оголошення: «Продаж крупнощитовой опалубки» або «Оренда крупнощитовой опалубки». Яку сферу послуг вибрати для себе, залежить від безлічі факторів: розміру будівельного бюджету, необхідності будівельного обладнання на тривалий час, загальна кількість потрібних опалубок та інші. Ми вам розповімо про те, що таке крупно щитова опалубка і з чим її «їдять».

крупно щитова опалубка – це посудина для заливки бетону, який складається з щитів великих розмірів, площа яких може коливатися від 5 до 80 кв. м. Цей вид будівельного обладнання використовують для бетонування протяжних стін, колон, фундаментів, перекриттів і тунелів. Дуже широко застосовують у будівництві житлових приміщень багатоповерхових будинків.

Крупно-щитова опалубка складається з щитів каркасній конструкції. Каркас виготовляють з металу, а щити - з різних матеріалів: металу, дерева (ламінованої фанери), склопластику різної товщини. Кожен з цих матеріалів має ряд переваг і недоліків. Під час вибору типу матеріалу, з якого виготовлені щити, варто звернути увагу на деякі статистичні дослідження. Якщо щити виготовлені з фанери, то будівельну конструкцію можна використати близько 100 - 150 разів, якщо з скловолокна, то - 150 - 300 разів. Але, незважаючи на ці показники, яку-небудь поламану частина конструкції можна замінити новою або відремонтованою.

У нижній частині щита використовують гвинтові домкрати, завдяки яким, опалубка досить точно встановлюється і легко розбирається після використання. Також, опалубка оснащена спеціальними опорами, головним призначенням яких є можливість перекидати щити під час розбирання конструкції.

Опалубка оснащена стяжними болтами, для витримки тиску бетону на конструкцію. Вони розташовуються по верхній і нижній частині конструкції. По верху вони розміщені вище бетону, з нижньої частини – на рівні підлоги. Така структура устаткування гарантує відсутність порожнин у стінах від будівельного пристрою.

крупно щитова опалубка має велику жорсткість і достатню стійкість, за рахунок того, що вона оснащена ребрами жорсткості по горизонтальному і вертикальному напрямку. Деякі опалубки оснащені подмостями, прикріпленими до неї болтами. Це дає можливість використовувати будівельне обладнання на великій висоті.

Одним з плюсів використання опалубки крупнощитовой, є те, що дуже істотно поліпшується якість конструкцій, залитих з її допомогою. Це відбувається завдяки зниженню числа сполучення. Варто відзначити, що цей вид опалубки використовують для однакових модульних конструкцій. Для його установки необхідний кран або інше важке обладнання. Це будівельне спорядження гарантує користувачам надійність у процесі експлуатації, так як оснащений металевими каркасами і замкнутими профілями.

Якщо порівнювати крупнощитовую опалубку з дрібнощитової, то варто звернути увагу на відмінну якість першого виду будівельного спорядження. Воно полягає в тому, що на з'єднання щитів трудовитрати працівників нижче, ніж на складання дрібнощитової.

крупно щитова опалубка в Києві доступна всім бажаючим. Її можна легко купити або орендувати в цьому місті, а також за його межами. Завдяки своїй конструкції, матеріалів і технічних характеристиках, вона так популярна серед будівельників, підрядників Києва та інших міст України.