Потрібна допомога?

+38(067)409-85-00 Години роботи: з 8.00 до 18.00; СБ, НД - вихідні

Дрібно-щитова опалубка

Дрібнощитова опалубка

На різних етапах будівництва виникає багато питань, які необхідно вирішувати, не тільки швидко, але, одночасно - і економно. Яке будівельне обладнання? Придбавати або орендувати? Де найвигідніша продаж дрібнощитової опалубки.

Дрібно-щитова опалубка – це такий вид будівельного обладнання, який характеризується невеликими параметрами щитів, і часто використовується для будівельних робіт різної складності і трудомісткості. З неї можна зібрати різні форми для бетонування, а це, в свою чергу, дає можливість реалізувати навіть найсміливіші архітектурні мрії і новаторські нововведення.

Під час будівельного процесу є багато переваг у використанні дрібнощитової опалубки:

По-перше, Дрібно-щитова опалубка має високу універсальність, так як її використовують на різних етапах будівництва: спорудження фундаменту та колон, споруда стін, балок і різних перекриттів.

По-друге, опалубка Дрібно-щитова – це багатофункціональний будівельне обладнання. Її можна використовувати багато разів, приблизно – 200. Щити та інші зношені складові опалубки легко можна замінити новими. Тому, оренда дрібнощитової опалубки – прекрасне рішення для економії будівельного бюджету.

по-третє, вона має невеликі параметри щитів, тому - це дуже легка опалубка. Завдяки своїй простоті конструкції її легко встановлювати і розбирати. А це, в свою чергу, економить час будівництва.

В-четвертих, її можна використовувати у важкодоступних місцях, і для її встановлення не потрібно використовувати кран або іншу важку техніку.

Дрібно-щитова опалубка в Києві

Мелкощитовая опалубка в Києві широко використовується як в індивідуальному будівництві, так і будівельними компаніями. Завдяки простій системі будови і монтажу, пристрій так популярно і популярна серед споживачів.

Мелкощитовая опалубка складається з таких елементів:

  • Щитів, що мають гладку поверхню;
  • Замків, щити з'єднують між собою;
  • Кріплень, що з'єднують каркас, щити та інші складові будівельного пристрою
  • Підтримуючих елементів, які сприймають усі навантаження на себе.

Як правило, в комплект з дрібнощитової опалубкою входить спеціальні домкрати, механізми для піднімання щитів і домкратні рами. Якщо щити мають не зовсім гладку поверхню, то під час будівництва часто використовую ригеля. Вони допомагають зводити ідеально рівні поверхні на різною, в тому числі і великій висоті.

З чого виготовляють цю будівельну техніку? Найчастіше, каркас опалубки дрібнощитової виготовляють зі сталі або іншого металу і матеріалу. Щити можуть бути виготовлені з різних матеріалів: і дерево, і ламінована фанера, склопластик, і синтетичні волокна. Комплектуючі опалубки виготовляють з металу, завдяки чому суттєво підвищується міцність пристрою. Є такі види опалубок, в яких комбінуються різні матеріали.

Якщо вас цікавить, чи надійно це обладнання для працівників будівництва, то можна відповісти ствердно - на всі 100 відсотків. Конструкція опалубки перевірена до самих дрібниць, і відповідає всім технічним нормам. Складові дрібнощитової опалубки виготовлені з матеріалів тільки високої якості. Відмінна якість будівельної техніки, дотримання всіх Гостів і норм, що гарантує стійкість опалубки, надійність в експлуатації і безпеку для будівельників.

За всю історію розвитку будівництва, опалубки мали різну фізичну форму і вид, але з часом вони все більше вдосконалювались. Тому, на нинішній день, споживач отримав цю будівельну техніку виключно високої якості.