Потрібна допомога?

+38(067)409-85-00 Години роботи: з 8.00 до 18.00; СБ, НД - вихідні

Броваридеснабуд продаж та оренда будівельного обладнання

Якщо ви шукайте надійного і досвідченого, відповідального і чесного партнера для введення свого будівельного бізнесу  або приватного будівництва, то вам неодмінно потрібно звернутися  до нас. На сьогоднішній день є багато підприємств, що надають послуги продажу, купівлі та оренди будівельного обладнання, але по правді, стоїть - знайти дуже складно. Компанія «БровариДеснаБуд» - стане справжнім і вірним помічником в будівельному справі для кожного бажаючого споживача.

Головним правилом у роботі нашої компанії ТОВ Броваридеснабудє орієнтація на клієнта. Всім відомим фактом є те, що погана репутація поширюється в чотири рази швидше, ніж хороша. Тому, головним завданням нашої компанії є задоволення клієнта. Про те, що це у нас це виходить відмінно, свідчить хороша репутація і постійна клієнтська база, відгуки про компанію БДБ, серед  яких – тільки позитивні! І це все завдяки тому, що ми дотримуємося головних принципів у роботі, таких як:

  • високий професіоналізм персоналу;
  • суворе дотримання всіх пунктів підписаних договорів;
  • якісне обладнання та відповідальність за надійну та безперебійну його роботу;
  • вигідні ціни, система знижок і застосування гнучкої цінової політики;

Другим правилом у роботі  є делікатне підпір персоналу. Так, як правило: кадри вирішують все – в цієї сфері будівництва дуже актуально,  ми його дотримуємося  - як ніколи. Тому, в БДБ працюють самі першокласні фахівці, справжні  майстри своєї справи.  Наші працівники мають вищу технічну освіту, а також не менш важливе  - багаторічний досвід роботи у сфері будівництва, тому вони допоможуть вирішити всі необхідні вам питання. Завдяки їх консультації, ви зможете підібрати оптимальний тип опалубних конструкцій, необхідних для кожної ділянки будівництва. Наші фахівці проведуть інженерний розрахунок – кількість необхідного будівельного спорядження і важкої техніки, будівельних матеріалів та тимчасових витрат на кожен етап будівництва.  Крім високого професіоналізму, яким володіють працівники  компанії, вони чесні, відповідальні і  уважні до кожного свого клієнта. Ці професійні та людські якості фахівців БДБ дають нашим клієнтам висококласний сервіс.

Третім правилом у роботі нашого підприємство є поставка гарного та надійного обладнання. Ми працюємо тільки з відомими підприємствами, які несуть персональну відповідальність за свою продукцію. У нас ви знайдете опалубні конструкції відомих на весь світ компаній, таки як: Гіпро, Дока, Варіант, Пашаль, Перрі та інші. Це обладнання допоможе вам побудувати якісні і стійкі будинки, і прослужать не один рік, а безліч будівельних циклів. Компанія БДБ пропонує широкий асортимент будівельної техніки, з допомогою якої кожен етап цього процесу – вам по плечу.

Продукція

Перший найбільший продуктовий ряд – це опалубки в великому асортименті: вертикальні, горизонтальні, стінові, об'ємні, опалубка колон і для монолітного будівництва. Як відомо, ні один етап будівельних робіт не проходить без використання опалубки. Це обладнання бере участь і при заливці фундаменту, і під час зведення стін, і формування  перекриттів, арок, колон, ліфтових шахт і т. д. Якісна опалубка є запорукою міцного і надійного будинку, який буде відповідати  всім нормам і стандартам, а також важливий факт - здачі об'єкта в строк. Ми допоможемо вам створити  красивий і довговічний будинок!

Другим блоком в асортименті компанії займають будівельні ліси: рамні, хомутові, клиночные, ригельні, драбина, вишка-туру. Жодне будівництво не обійшлося без допоміжних конструкцій,  де розміщуються працівники, під час виконання своїх обов'язків, техніка, матеріали. Тому, ліси хорошою конструкції на будівництві - незамінна частина цього процесу.

Компанія БДБ пропонує послуги оренди допоміжної техніки, такої як: бетононасос, штукатурні станції, згинальні і Рубочні верстати, зварювальні верстати та апарати, трансформатор для прогріву бетону, електрогенератор. Як відомо, будівництво проходить швидше або хоча б об'єкт здається вчасно, коли використовується високопрофесійна техніка, і робочий процес більш автоматизований. 

Окремим блоком в асортименті товару займають витратні матеріали, оригінальні і фірмові комплектуючі, а також ламінована  фанера.

Компанія БДБ надає широкий спектр послуг:

  • Продаж нового обладнання по гнучким цінам, розтермінування оплати платежів, постачання товарів за договорами лізингу і т. д.
  • Викуп у клієнтів опалубних конструкцій.
  • Продаж обладнання бувшого у використанні. Ціна такого товару набагато нижче, але якість одержуваних деталей, не поступається ні на грам.
  • Оренда опалубних конструкцій на різний час.
  • Оренда допоміжної будівельної техніки.
  • Інженерно-технічний супровід та інженерний розрахунок опалубних систем.

Всі ці критерії, яких ми дотримуємося і суворо контролюємо, робить компанію  ТОВ «БровариДеснаБуд» успішної і надійною, і лідируючим підприємством на будівельному ринку України. Вже безліч будинків, побудованих з нашою участю, які чудово доповнюють архітектуру міст і доповнюють їх історію, і залишаться служити і радувати наших нащадків!