Потрібна допомога?

+38(067)409-85-00 Години роботи: з 8.00 до 18.00; СБ, НД - вихідні

Опалубка Дока (Doka)

Опалубка Doka

Якщо ви займаєтеся монолітним будівництвом, і шукайте хороше будівельне обладнання, то ми вам дамо один ділову пораду. Зупиніть свій вибір на продуктах підприємства Дока – і ви залишитеся задоволеними ними на все життя.

Характеристика властивостей і якостей опалубки Дока:

  • висококласне обладнання, яке виготовляється з якісних матеріалів за новітніми технологіями;
  • це конструкція «нового покоління», завдяки застосуванню у виробництві сучасних інновацій;
  • опалубка - легка в монтажі і демонтажі,
  • пристрій надійний у роботі і просте в експлуатації.

Doka – це підприємство, яке працює на ринку будівельного обладнання більше 50 років, і має прекрасну репутацію серед споживачів. Опалубка Doka – це поєднання німецької якості та професіоналізму, яка допоможе створити прекрасні бетонні споруди. Будівельне обладнання Доку – це суттєва економія трудоресурсов часу та видаткової частини бюджету.

Опалубку Дока в основному застосовують для зведення бетонних споруд великою площею на різній висоті. До її складу входить безліч опорних елементів і елементів кріплення. Опалубку можна швидко зібрати, завдяки зменшеній кількості анкерних кріплень. Внаслідок чого, вигоду отримують і будівельники, і підприємці.

Опалубка Дока в Києві представлена у великому асортиментом ряді.

Рамна опалубка Дока характеризується невеликою вагою і до дрібниць продуманою конструкцією. Рама виготовлена з алюмінієвого профілю. Плити, відмінної якості, створюють прекрасні бетонні стіни. Опалубка оснащена модульної сітки, яка дуже практична у використанні обладнання. В залежності від моделей Дока опалубка стін дарує споживачам широкий спектр необхідних і оптимальних рішень.

Балочна опалубка Дока має різні моделі, які надають їй різноманітні технічні характеристики. Опалубка FF20 має модульну сітку, яка надає можливість швидко нарощувати темпи будівництва. Модель FF100 оснащене дерев'яними балками, які мають високу стійкість до великих навантажень. Опалубка Top 100 tec гарантує споживачам дотримання всіх необхідних розмірів і форм під час створення бетонних споруд. Кругова опалубка H20 створює бетонні споруди кругової форми. З нею споживач отримає ідеально гладкі і круглі стіни.

Дока опалубки перекриттів

  • Столи – це опалубки, з допомогою яких дуже швидко і на великій площі заливаються перекриття. Це все можливо завдяки: величезній мобільності, адаптації до різних будівельним вимогам, швидкого встановлення обладнання без залучення важкої техніки (кранів).
  • Щитова опалубка перекриттів. Це – безбалочная опалубка, яка вручну монтується швидко і легко. Її можна підігнати під різну висоту. Опалубка оснащена спеціальними щитами і має легку металоконструкцію.
  • Балочна опалубка перекриттів – опалубка, з допомогою якої можна спорудити перекриття різних контурів. Завдяки вільному типу палуби, можна задовольнити різні індивідуальні вимоги до неї. За рахунок прискорення робочих операцій, відчувається суттєва економія трудовитрат і витрат.

З перерахованих вище властивостей, можна зробити короткий умовиводи. Опалубка Доку – лідер, серед опалубних конструкцій на світловому ринку будівельних матеріалів. Асортиментний ряд Дока можна використовувати для робіт різного роду і призначення – зведення стін, перекриттів, колон, фундаменту і т. д.

Продаж опалубки Дока - справа вельми поширене на території нашої країни Якщо ваші фінансові ресурси не дозволяють вам придбати цей пристрій, то тоді послуга оренда опалубки Доку – вірне рішення для вас.

Незважаючи, яку модель опалубки ви виберете, або якою послугою используетесь, якістю та роботою цього обладнання ви будете задоволені протягом тривалого часу.