Потрібна допомога?

+38(067)409-85-00 Години роботи: з 8.00 до 18.00; СБ, НД - вихідні

Опалубка Гіпро (Hipro)

Опалубка Гіпро

У нашій країні широко відома така компанія, як Гіпро (Hipro), яка займає солідне місце в сфері якісного будівельного обладнання. Дуже сильно в умах наших співгромадян жевріє думка про те, що закордонне обладнання краще вітчизняного. Українська компанія Гіпро всі ці твердження стерла в пух і прах. Компанія Гіпро досить молода - своє існування вона почала з 2000 року. Але, незважаючи на невелику історію, Гіпро вже встигла довести, що може існувати на ринку продажу опалубок, де існує жорстка конкуренція, і займати велике місце на вітчизняному ринку будівельних матеріалів.

Чим же така хороша опалубка Гіпро? Це оснащення, за допомогою яких будуються бетонні спорудження високої якості. Вони мають високу надійність, міцність і жорсткість, а також прийнятну для громадян нашої країни ціну. Команда Гіпро поставила перед собою високі цілі - стати передовим виробником опалубних конструкцій в Україні. І це втілюється в життя за допомогою величезної роботи професіоналів компанії, розробці і впровадженню інновацій у виробництво, і використання якісних сучасних матеріалів.

Опалубка Hipro має великий асортимент товару. Компанія виготовляє стінну опалубку, опалубку перекриттів, опалубку для мостів, тунелів і колон.

Опалубка Гіпро для перекриттів

Гіпро опалубки перекриття – це системи, в яких поєднується багаторічний досвід та сучасні інновації. Це – несучі конструкції, що мають масу переваг. Її можна використовувати безліч разів, під час яких не змінюється ні саме обладнання, ні якість залитих бетонних споруд. Поверхня щитів легко позбавити від залишків не потрібного бетону.

Опалубка Гіпро для стін і колон

Hipro опалубка стін – це розбірно-щитова опалубка, оснащена великими щитами. Завдяки цьому обладнанню, будуються вертикальні поверхні і монолітних каркасних будівель. Підприємство Гіпро випустило ряд серій стін опалубних конструкцій, які відрізняються між собою технічними характеристиками і параметрами.

В основному, опалубки Гіпро складаються з металевого каркаса і щитів, виготовлених з ламінованої фанери. Також, підприємство пропонує для споживачів спеціальні види опалубок: дерев'яні, де всі елементи виготовлені з дерева (крім деталей кріплення та опор), металеві і склофібробетон. Стеклофибробетонные опалубки – це незнімні опалубки, виготовлені по новітніх і прогресивних технологій. Їх використання дає споживачам масу переваг.

По-перше, істотно зменшується час на будову конструкцій, за рахунок відсутності процесу розбирання опалубки.

По-друге, теплоізолюючі властивості, завдяки яким, втричі зменшується втрата тепла приміщеннями. Це в свою чергу дуже вигідно в нинішній час – у період глобальної економії енергоресурсів.

по-третє, максимальна захист арматури від різних хімічних процесів та іржі.

В-четвертих, бетонні споруди мають високу вогнестійкість.

В-п'ятих, опалубка і залитий в неї бетон мають низький відсоток водо – і повітропроникність.

Продаж опалубки Гіпро в Києві

Опалубка Гіпро в Києві має великий попит. Є багато складів і Інтернет-магазинів, які пропонує цю опалубку за привабливою ціною. Але, найкращі умови ви знайдете в підприємстві Броваридеснабуд, де споживач може реалізувати більшість своїх вимог, як до обладнання, так і до обслуговування. Продаж опалубки Гіпро - одна з послуг, яку надає підприємство. Купівля опалубки Гіпро або оренда опалубки Гіпро - єдино правильне рішення для сучасних будівельників.

З допомогою опалубки споживач може втілити в життя навіть найсміливіші архітектурні задуми. Будівельники можуть зводити монолітні будинки у відповідності з високими світовими стандартами, хитромудрі мости, куполи і класичні колони.