Потрібна допомога?

+38(067)409-85-00 Години роботи: з 8.00 до 18.00; СБ, НД - вихідні

Опалубка для колон

Опалубка для колон

Що таке колона - відомо всім! Це частина архітектурної споруди, призначенням якої є опорна функція. Вони виникли у далекому минулому, ще в часи до нашої ери. У Стародавній Греції і Стародавньому Римі зведення колон, і їх скульптурне прикраса, було справжнім мистецтвом. За весь час розвитку людства, ця частина споруди не втратила своєї популярності і по нинішній день. Його функціональне призначення не змінилося і залишилося актуальним, як у минулі століття. На сьогоднішній день колони використовують як декоративну частину будинку.

У двадцять першому столітті в монолітному будівництві колону зводити стало значно простіше, ніж в часи до нашої ери. І це все завдяки тому, що покращився сам будівельний процес, були введені інновації та нові матеріали, внаслідок чого, люди і придумали опалубку для колон різних видів.

Що це за пристрій, з чого воно складається, і як його обирати – розглянемо нижче.

Опалубка колон – це один з видів опалубки, мають вузьке призначення, з допомогою якого будівельники мають можливість зводити архітектурні шедеври – колони. Опалубка для колон класифікується за різними ознаками:

  • За кількістю використань:
  • багаторазова опалубка для колон;
  • одноразова опалубка для колон;
  • За призначенням:
  • опалубка для круглих колон;
  • опалубка квадратних колон.

Якщо ви вирішили: «Куплю опалубку колон!» Але, не знаєте яку з них вибрати і губитеся в здогадах? Тоді ми розкриємо вам всі переваги і недоліки кожного з цих видів.

Багаторазова опалубка - це такий вид будівельного споруди, який можна використовувати певну кількість разів. Її виготовляють з таких матеріалів, як: ламінована фанера, сталь або пластмаса.

Опалубка з водостійкої фанери в основному використовується для заливки квадратних або прямокутних колон. За вагою, вона трохи легше сталевих опалубок. Щити, виготовлені з фанери, мають велику оборотність. За якостями вона надійна і практична у використанні, але на порядок поступається металеву інвентарну знімну опалубку.

Сталева опалубка характеризується великою ціною на пристрій, високою надійністю і чималою вагою. Для її монтажу необхідна спеціальна техніка. Сталеву опалубку застосовують у різних галузях будівництва: для зведення мостів і будинків, а також для будівництва тунелів. Її часто використовують як стінну опалубку колон.

Для опалубки часто використовують такий матеріал, як – алюміній. Така конструкція набагато легше, ніж сталева, а по надійності не поступається їй ні на грам. Завдяки своїм параметрам, вона легше встановлюється і розбирається. Великою перевагою цієї опалубки є прекрасна ремонтопридатність обладнання.

Якщо розглядати пластмасову опалубку, то варто виділити, що вона легше, ніж два попередніх види цього обладнання. В процесі експлуатації вона не так надійна як сталева! Головною перевагою пластмасової опалубки є її можливість використовувати неодноразово, що дозволяє споживачам, як купувати, так і орендувати опалубку колон б/у. Її монтують і розбирають, після всіх будівельних процесів, як попередні види опалубок.

В основному багаторазова опалубка складається з таких елементів: щитів, балок і ригелів.

Одноразова опалубка для колон – це картонна опалубка у вигляді спіралі. З усіх опалубок вона найдешевша, але і менш практична у середніх і великих монолітних будівництвах. Але цей вид призначений тільки для колон круглої форми. Вона проста в монтажі і використанні. Також, варто відзначити, що картон матеріал – екологічно чистий. Одноразова опалубка має багато переваг, і один недолік. Її можна використовувати лише раз. Але, це не самий чудовий і економний варіант, особливо для будівельних підприємств і підрядів, які купують опалубку колон, або орендують її.

Ціна на опалубку колон

Купити опалубку колон ціна, яка прийнятна і доступна, дуже просто на нинішній день. Але, під час вибору цього будівельного обладнання, варто враховувати ряд факторів:

По-перше, ціна-якість. У пропонованому асортименті товару, можна просто загубитися. Але, в процесі вибору цього будівельного обладнання варто пам'ятати, що конструкція складна, а комплектуючі до неї - дорогі (сталь, алюміній або фанера – матеріали недешеві). У відповідності з цим – опалубка колон не може продаватися за заниженою ціною, так як її виготовлення - дороге.

По-друге, зношуваність пристрою. Якщо ви купуєте таке обладнання, то вам неодмінно потрібно з часом його окупити, тому потрібно вибирати опалубку з великою оборотністю і малим відсотком зносу обладнання.

по-третє, універсальність опалубки. Краще купувати такий пристрій, який можна використовувати не тільки для колон, але і для стін. Факт вживаності опалубних пристроїв на різних ділянках будівництва робить устаткування набагато дешевше, а економію будівельного бюджету - істотніше.

Якісну опалубку колон Київ пропонує для будівельників і підрядів у великому асортименті і за прекрасною ціною. Придбати прекрасну опалубку колон як нову, так і колишню в експлуатації – дуже легко. За допомогою Інтернету – це зробити простіше простого!