Потрібна допомога?

+38(067)409-85-00 Години роботи: з 8.00 до 18.00; СБ, НД - вихідні

Опалубка Пашаль

Опалубка Пашаль

Продаж опалубки Пашаль за Низькими цінами в Україні

Кожен будівельник знає, що якість робіт, безпеку та швидкість виконання поставлених завдань безпосередньо залежить від будівельної оснастки. Не винятком є і опалубка, без якої бетонно-заливні роботи просто немислимі! Вже багато років опалубка Пашаль користується попитом на ринку і завоювала безперечний авторитет в середовищі професіоналів. Німецька якість вже сорок років вдосконалюється і видозмінюється відповідно з новими технологіями і вимогами споживача. Високотехнологічна сертифікована продукція виготовляється за європейськими стандартами виробництва та вже п'ятнадцять років представлена на ринку країн СНД завдяки Київським філії.

Стінова опалубна система фірми Пашаль втілить в життя навіть найскладніші інженерні задуми (складна стінова конфігурація: еліпс, конус, циліндр, спіраль та інші). Виступи, нахили, кути − все це легко створюється з цієї опалубкою. Вона чудово справляється з роботами з облицювального бетону. Всі конструкційні частини цієї опалубки багаторазового використання.

Безліч переваг має опалубка Paschal: ціна адекватна, надійність конструкції, можливість витримувати значні навантаження, довговічність, легкість в монтажі і транспортуванні. Відточена до дрібниць, ця опалубна система допоможе вам створити моноліт різних розмірів і просторових рішень.

Якщо ви вирішили купити опалубку Пашаль, ви напевно зіткнулися з проблемою вибору конкретної моделі. Познайомимо Вас ближче. Універсальна опалубка Розтер/Ге допоможе Вам спорудити стіни, колони, фундаменти, шахти і багато іншого. Сполучні болти панелей дуже легкі (близько 200 грам) при цьому дуже міцні і надійні. У будівництві багатоповерхових об'єктів (житлові будинки, підприємства, торгові центри), а також при використанні облицювального бетону, користується популярністю опалубка Лого 3 і полегшене доповнення до неї Лого Алю. Опалубка Лого Алю виготовляється з легкого металу – алюмінію, завдяки цьому, вона монтується без крана, але потрібно врахувати, що схильність такої конструкції до пластичної деформації набагато вище, ніж у сталевий. Також ця опалубка зручна для роботи з оздоблювальною бетонною сумішшю. Щити опалубки серії Лого з'єднуються клиновими затискачами вагою трохи більше 1,5 кг, які дуже прості в експлуатації.

Стінова опалубка Пашаль марок ТТР, ТТС (з обшивкою із сталі), ТТК (балки з'єднані скобою) призначена для заливання круглих стін, а її балки мають форму трапецій. Вона застосовується для спорудження резервуарів, башт, водно-технічних будівель, садово-паркової архітектури. У промисловому будівництві, при великому тиску бетонної маси ніяк не обійтися без найпотужнішої опалубної системи Пашаль Атлет.

Гнучка опалубна система для перекриттів відмінно адаптується до будівельним планом і витримує навантаження на балки до 10 кН. Для колон в асортименті Паршаль є спеціальна регульована опалубка, яка є дуже компактною і монтується в лічені хвилини. Каркасна система Гасс, виготовлена з алюмінію, який використовується в якості несучої конструкції, яка може зазнавати великих навантажень.

Всі види опалубок прекрасно поєднуються без використання додаткових кріплень, що спрощує процес монтажу і кошти на комплектуючі матеріали. Також для їх переміщення передбачена спеціальна підйомно-переставна система, яка підвищує безпеку і простоту опалубки, відповідно скорочує час і ресурси.

Продаж опалубки Пашаль здійснюється багатьма, але компанія «Броваридеснабуд» пропонує для Вас найкращі умови. У нас вартість опалубної системи Paschal − оптимальна, асортимент продукції широкий, а доставка − оперативна. Крім того, у нас до кожного клієнта індивідуальний підхід, а наші висококваліфіковані фахівці проконсультують Вас цікавлять питаннях. Нашою компанією в усі регіони України доставляється опалубка Paschal: Київ, Івано-Франківськ, Дніпропетровськ, Чернівці, Харків, Одеса, Львів, Полтава та інші. Приємних Вам покупок!