Потрібна допомога?

+38(067)409-85-00 Години роботи: з 8.00 до 18.00; СБ, НД - вихідні

Опалубка Пері продаж і оренда

Опалубка Пери

Продаж опалубки Peri

Якщо ви займаєтеся будівництвом, то про таке обладнання, як опалубка Пері – неодмінно чули. Це - один з найпотужніших лідерів серед підприємств на пострадянському просторі, який завоював великий сектор на ринку будівельного обладнання.

Компанія Пері у своїй роботі дотримується головного принципу – безпечне будівництво для працівників і інших людей. Незважаючи на те, який продукт виготовляється цією компанією: або це - сходи, або підмостки, або платформи - всі гарантує максимальну безпеку для людей, що знаходять на будівельному майданчику. За всю свою діяльність, команда Peri на практиці удосконалює систему безпеки, розробляє нові технології. А ці всі параметри гарантують не тільки швидку роботу, але і зведення бетонних та залізобетонних конструкцій високої якості.

Другим принципом у роботі компанії Пері є створення бетонних споруд не тільки високої якості, але і стильного дизайну. Тому, компанією приділяється величезна увага зовнішньої поверхні бетону. Завдяки багаторічному досвіду роботи і впровадженню інновацій у виробництво будівельного оснащення, споживачеві став доступний сучасний архітектурний дизайн приміщень.

Опалубка Peri зробить приміщення дуже надійним і незрівнянно красивим. Німецьке обладнання допоможе спорудити приміщення з гострими піками і круглими стінами, якість яких буде відповідати самим високим європейським мірками.

Опалубку Пері в Києві кожен бажаючий може придбати не тільки за прийнятними цінами, але і в великому асортименті продуктового ряду цього обладнання. Кожна модель має чітке призначення і масу переваг.

Peri опалубки стін – це найбільша пропозиція на світловому ринку, яке приємно здивує кожного споживача. Розглянемо далі деякі позиції.

Опалубка MAXIMO

Опалубка MAXIMO має унікальну конструкцію, яка полягає в акуратному розташуванні тяжів, які зводять до мінімуму недоліки і нерівності на поверхні бетону. Для її конструкції не використовують втулок, це в свою чергу полегшує монтаж і демонтаж опалубки. Також, конструкція опалубки дозволяє створити малюнок на бетонній споруді.

Стінова опалубка TRIO

Стінова опалубка TRIO порадує споживачів мінімальною кількістю комплектуючих, завдяки чому, конструкцію легко збирати, пересувати і распалубировать. Це дуже гнучка рамна конструкція, яка істотно знижує час на установку будівельного обладнання.

Опалубка LIWA

Опалубка LIWA виготовляється спеціально для тих будівельних ділянок, де важку техніку ніяк не помістити. Елементи опалубки – легкі і прості в збірці, завдяки чому її легко збирати і розбирати.

Опалубка моделі RUNDFLEX

Опалубка моделі RUNDFLEX – це справжня знахідка для будівельників, створюють стіни з закругленням невеликого радіусу. Елементи цієї опалубки легко і просто налаштувати на будь-який ракурс. Панелі мають кілька варіантів ширини.

Якщо ви хочете побудувати повністю круглу споруду, то вам неодмінно потрібно зупинитися на моделі GRV, яку використовують для приміщень великих і малих радіусів.

Пері опалубка перекриттів - це конструкція, виготовлена за новими принципами безпеки, має невелику вагу і легко пристосовується до різних умов. Продаж опалубки Пері представлена у великому асортименті.

В моделі опалубки, виготовленої за системою SKYDECK, використані алюмінієві елементи, невелику кількість стійок, завдяки чому легко распалубируется і просто очищається. Опалубка MULTIPROP – це пристрій, що мають високу несучу здатність, широкий діапазон, велику гнучкість і швидкий монтаж. Модель MULTIFLEX застосовується для тонких перекриттів. Основними перевагами є проста підгонка і робота на великих відстанях. В якості щитів можна вибрати різну опалубну фанеру.

Купівля та оренда опалубки Пері – можлива не тільки в цих, представлених, моделях, але і в інших модифікаціях. Використовуючи опалубні конструкції Пері, будинки будуть міцними й надійними, а робота – легкою і приємною.