Потрібна допомога?

+38(067)409-85-00 Години роботи: з 8.00 до 18.00; СБ, НД - вихідні

Опалубка для стін і перекриттів

Опалубка

Що таке опалубка, де її використовують і для чого вона необхідна – відомо практично всім, хто хоч якимось чином пов'язаний з будівництвом.

Продаж опалубки кращих європейських і вітчизняних виробників

Опалубка – ця складна, і одночасно, дуже проста конструкція, за допомогою якої створюються бетонні і залізобетонні деталі. Це свого роду посудину, в який заливається бетонна суміш. Вона має різні параметри, конструкцію і сферу застосування. Але, незважаючи на величезний асортимент цього обладнання, для кожного етапу будівництва потрібно свій пристрій.

Хто вперше винайшов і почав використовувати ці пристрої точно невідомо, але існує безліч легенд. Ще в Стародавньому Єгипті та Римі існували дерев'яні конструкції, з допомогою яких зводили піраміди, колони та інші архітектурні премудрості. З плином часу це будівельне обладнання удосконалювалося, і на сьогоднішній день інженери почали застосовуватися нові матеріали і конструктивні рішення. За весь час свого існування опалубка своєї актуальності вона не втратила ні на грам.

Вертикальна опалубка

Вертикальна опалубка – це конструкція, завдяки якій створюються бетонні і залізобетонні стіни різної площі. В народі вона має ще багато інших назв таких, як: стінова опалубка або рамна. З її допомогою зводяться фундаменти, колони, резервуари прямокутної форми і ліфтові шахти. Вертикальна опалубка буває двох видів: крупно щитова і мелкощитовая. Якщо вам потрібно побудувати стіну величезної висоти, то придбання або оренда крупнощитовой опалубки стане самим вірним рішенням, так як вона складається з щитів великої площі, приблизно 5-80 квадратних метрів. Мелкощитовая опалубка складається з щитів невеликих розмірів, з допомогою яких можна створити різні конфігурації і форми. Каркас цього виду будівельного обладнання може бути виготовлений з різних матеріалів: найчастіше з металу (алюмінію або сталі), дерева, фанери, рідше - склопластику, чи синтетичних волокон.

Елементи вертикальної опалубки

Елементи вертикальної опалубки: каркасні щити, підкоси, підпірні елементи, деталі кріплення, замкові і кутові елементи, риштування, підмости для бетонування. Завдяки продуманій конструкції, опалубка може виконувати своє головне функціональне призначення, одночасно, будучи жорстким і міцним обладнанням, що забезпечує безпеку для працівників.

Горизонтальна опалубка

Горизонтальна опалубка – ще один вид будівельного обладнання, який ви можете, як придбати, так і орендувати за допомогою нашої компанії. Вона ще носить назву опалубка перекриттів. Це обладнання призначене для створення горизонтальних і монолітних сферичних конструкцій. Це і перекриття в багатоповерховому будинку, і мости, і куполи та інші споруди. Вона складається з таких елементів: щити, опорна стійка, балки, триноги, універсальна вилка, ригеля, головка кріплення і інші. У нас ви можете відшукати не тільки конструкції в цілому, але і комплектуючі до горизонтальної опалубки.

Компанія ТОВ "Броваридеснабуд" займається як виробництвом опалубки на замовлення, так і продажем опалубки від виробника.

Doka

Компанія Дока виробляє якісну і надійну опалубку перекриттів і стін, що швидко монтується і розбирається, а також, витримує великі навантаження, завдяки своїм технічним характеристикам. Наша спільна робота з цим підприємством дає можливість вітчизняним будівельним компаніям будувати гарні будинки іноземного якості. Опалубка Doka (Дока) бувають двох видів. Перший вид – опалубка оснащена домкратами. Її застосування актуально на висоті не більше 2,5 метра. Другий вигляд – конструкція з наявністю телескопічної стійки. Таку опалубку застосовують на висоті не більше 5 метрів.

Peri

Опалубка Peri (Пері) порадує споживача неповторним німецькою якістю. Її конструкція по мінімуму складається з деталей кріплення, що в свою чергу підвищує оборотність панелі в малогабаритному будівництві. Її часто використовують у приватному будівництві, а також для швидкого зведення стін або стрічкового фундаменту. Ця гнучка система у всіх категоріях є безсумнівним лідером на вітчизняному ринку.

Hipro

Опалубка Hipro (Гіпро) – це поєднання новітніх технологій і досвіду зарубіжних країн, яка втілила в собі всі побажання споживачів. Компанія винайшла цілком універсальне обладнання, яке чудово підходить для вертикальних колон, стін і перекриттів, фундаментів і міліметрових мембран, а також - ліфтових шахт. Приємним доповненням опалубки гіпро є те, що вона розкриває широкі можливості для будівельників. Завдяки їй, можна формувати радісно стіни в вертикальній площині в широкому діапазоні радіусів.

Варіант Харків

Вітчизняна опалубка Варіант Харків доводить українцям, що в нашій країні можливо створювати висококласне і високопрофесійне будівельне обладнання, з допомогою якого можна будувати надійні і міцні будинки. Ця будівельна конструкція поєднує в собі багаторічний досвід і сучасні технології, відповідальність до роботи і високоякісні матеріали.

Paschal

З стіновий опалубкою Paschal (Пашаль) кожен будівельник зможе виконати складні інженерні задачі і створити такі конфігурації, як: конус і циліндр, спіраль і еліпс. Конструкція продумана так, що можна легко будувати різні бетонні виступи і нахили, при цьому будучи пристроєм багаторазового використання. Німецька якість обладнання не перестане вас дивувати та радувати протягом багатьох років!