Потрібна допомога?

+38(067)409-85-00 Години роботи: з 8.00 до 18.00; СБ, НД - вихідні

Опалубка Варіант Харків

Опалубка Варіант

Великий відсоток продажів в області опалубних конструкцій належить такої компанії, як ТОВ «Варіант». Це підприємство має широкий асортимент продукції, а опалубки – це гідний діамант у його продуктовому ряді. Серед споживачів нашої країни вона користується величезною любов'ю і популярністю, так як має високу якість, більшу надійність та прийнятну ціну.

В нинішній час опалубка Варіант знайшла велике застосування при каркасно-монолітному будівництві, при зведенні торгово комплексів, паркінгів, мостів та інших об'єктів. Якісна опалубка Варіант в Харкові доступна всім бажаючим будівельним компаніям і підрядів.

Величезний асортимент і новітні технології цього будівельного обладнання порадують навіть найвибагливіших покупців. Опалубку Варіант в Києві можна придбати наступних видів:

 • Вертикальна опалубка – це новітня система рамної опалубки. Вона виготовлена з метою посилення економії бетону, трудових ресурсів і часу. Вертикальна опалубка має поліпшену систему очищення обладнання, продуману до дріб'язків конструкцію, а також допомагає підігнати обладнання під будь-які параметри на різних будівельних майданчиках.
 • Варіант опалубки перекриттів – це вміле поєднання практичності та економічності. Вона адаптована до будівництва будь-якої складності. Всі елементи опалубних конструкцій чітко підібрані один до іншого. Стійки можуть вибудовуватися на різну висоту, завдяки чому у споживачів є можливість перекривати стелі в різних діапазонах.
 • Балочно-ригельна опалубка – це обладнання, за допомогою якого можна зводити круглі стіни, звичайні бетонні конструкції, і стіни з індивідуальним малюнком. Її можна використовувати для стін на великій площі. За допомогою цієї опалубки будуються мости та інші конструкції.
 • Кругова опалубка допомагає споживачам будувати стіни з плавним зміною радіуса. Архітектурні нововведення та сучасні дизайни доступні споживачам з обладнанням Варіант.
 • Опалубка колон – допомагає будувати колони різного діаметру і різної висоти. Металева конструкція Варіант міститься з допомогою крана, але в роботі, дуже надійна і зручна.
 • Опорні ліси – це конструкції, головним призначенням яких є витримування великих навантажень. Вона знайшла своє застосування в промисловості: зведення мостів, тунелів та інших перекриттів великої товщини.
 • Контрформы – одностороння опалубка з опорними рамами. Ідеальний варіант – для тих випадків, де помістити двосторонню опалубку фізично неможливо. Ця опалубка чудово поєднується з іншими опалубні системами. Вона дає можливість регулювати пристроєм на різній висоті.

Стінова опалубка Варіант – це вигідне рішення, як для промислового, так і монолітного будівництва. Компанія виготовляє опалубні конструкції з різних матеріалів:

 • клеєної деревини, яка характеризується високою міцністю, і порівняно невеликою ціною;
 • сталь – довговічний матеріал, який завдяки новітнім технологіям має зменшеною вагою;
 • алюміній – надійний метал, захищений від корозії, дуже просто встановлюється і транспортується;
 • пластик – матеріал легкий, практичний і недорогий, швидко встановлюється і розбирається, з допомогою якого створюються абсолютно гладкі поверхні.

Продаж опалубки Варіант – справа вельми поширене на теренах нашої країни. Є багато підприємств, які пропонують ці пристрої на вигідних і хороших умовах. Кому покупка цього будівельного обладнання не по кишені, тоді оренда опалубки Варіант – саме той вихід, який ви шукайте.

Варіант опалубки стін – це те обладнання, яке ви довго шукали. Воно виготовлено з комплектуючих відмінної якості і за новітніми технологіями. Втілення інновацій у виробництво і бажання виготовити універсальне і ідеальне обладнання – ось девіз компанії Варіант.