Потрібна допомога?

+38(067)409-85-00 Години роботи: з 8.00 до 18.00; СБ, НД - вихідні

Продукція для монолітного будівництва

Ми пропонуємо наступну продукцію:

Знімна опалубка

Знімна опалубка

Знімна опалубка для спорудження стін, колон, перекриттів, фундаменту і шахт.

Будівельні риштування

Риштування

Риштування нові, або БВ стану. Вишка-тура, рамні риштування.

Витратні матеріали

Витратні матеріали

Комплектуючі для вертикальної і горизонтальної опалубки

Продукція Броваридеснабуд

Компанія ТОВ "Броваридеснабуд" – надійний партнер в процесі будівництва будинків. Працюючи з нами, ви завжди будете в курсі новітніх технологій, зможете випробувати саме сучасне і високотехнологічне обладнання, будете мати можливість створювати будинку своєї мрії. Ми допоможемо вам вирішувати найскладніші й заплутані нюанси в архітектурному справі.

Наша компанія пропонує придбання за прийнятну ціну, і ремонт устаткування, а також оренду на вигідних умовах всього комплексу необхідних конструкцій і техніки, як для індивідуального, так і монолітного будівництва.

Для наших клієнтів ми пропонує широкий асортимент опалубок. Це – конструкція, першооснова будь-якого етапу в будівельній справі. Опалубка – обладнання, за допомогою якого можна створювати бетонні і залізобетонні вироби. Її застосовували ще наші предки, але своєї актуальності вона не втратила і по нинішній день.

Компанія ТОВ "Броваридеснабуд" пропонує такі види опалубних конструкцій.

Вертикальна опалубка. Вона має ще другу назву - рамна. Завдяки цій компактній системі, будівельники можуть заливати стіни різної площі, колони, фундаменти та пілони. Металевого каркас, щити, деталі кріплення та підпірні елементи – елементи вертикальної опалубки, які забезпечують їй функціональність, міцність і надійність. Вертикальна опалубка на нашому сайті представлена в основному двох видів: мелкощитовая опалубка і крупно щитова опалубка. Вони відрізняються між собою параметрами щитів, і відповідно - фізичними розмірами виробів.

Горизонтальна опалубка. Будівельники її ще іменують як опалубка перекриттів. Свою назву вона носить від функціонального призначення, яке вона виконує. З допомогою цих конструкцій, створюються перекриття між поверхами та інші горизонтальні конструкції. Комплектуючі горизонтальної опалубки: опорна стійка, універсальна вилка, і триноги різних видів. Завдяки своїй конструкції, яка забезпечує високу жорсткість і міцність, це будівельне обладнання надійне в процесі експлуатації та безпечне для працівників, під час виконання своїх обов'язків.

У нас є опалубка від виробника, що відрізняються високою якістю комплектуючих, прекрасними технічними параметрами, продуману до дріб'язків конструкцію, а також - прийнятною ціною.

Наша компанія пропонує опалубку Doka (Дока), яка швидко монтується і демонтується, а також може витримувати великі навантаження. Опалубка Hipro (Гіпро) широко використовується в будівництві, так як може втілити в життя найсміливіші архітектурні премудрості, такі як: колони, радіусні стіни в різній площині і т. д. Опалубка Peri (Пері) – обладнання німецької якості, яке можна використовувати як в приватному будівництві, так і в різних складних проектах монолітного будівництва. Опалубка Варіант Харків – дуже популярна на ринку України, так відрізняється хорошими технічними характеристиками. Завдяки цій опалубці, створюються фундаменти, стіни і перекриття світових стандартів. Компанія ТОВ "Броваридеснабуд" пропонує для споживачів опалубку Paschal (Пашаль), яка відповідає усім нормам та стандартам, та стане справжнім помічником у будівництві вашого будинку.

Будівельні ліси – комплексна система, яку ви можете придбати або орендувати у нас. Ця конструкція – справжня палочка-виручалочка в будівництві. Це підрядне становить, за допомогою якого працівники можуть самі розміщуватися на різних висотах, а також поміщати на нього будівельне обладнання і матеріали. На нашому сайті вони представлені в наступних різновидах: хомутові, ригельні, клиночные, драбина і рамні лісу. Особливим видом будівельних лісів є вишка-туру. Вона популярна серед споживачів, так як володіє високою маневреністю і легкістю конструкції. Її можна розміщувати на нерівностях, від чого часто застосовують при обробці будинку.

На нашому сайті представлені витратні матеріали для опалубки і будівельних лісів. Під час частого використання цього будівельного обладнання деякі деталі конструкції зношуються. У нас ви можете замовити якісні та оригінальні запчастини до самого різного обладнання. Невеликий ремонт і заміна зношеного комплектуючого, і ваша конструкція як нова!

Компанія ТОВ "Броваридеснабуд" пропонує ламіновану фанеру. Вона володіє чудовими параметрами: гладкою поверхнею, підвищеною зносостійкістю, високим рівнем вологостійкості і т. д. Ламінована фанера – ідеальне рішення для щитів в опалубку, так як недорога, легка і прекрасна в процесі багаторазового використання.