Потрібна допомога?

+38(067)409-85-00 Години роботи: з 8.00 до 18.00; СБ, НД - вихідні

Фанера для опалубки

Фанера ламінована В будівельній індустрії, незважаючи на впровадження нових матеріалів, досі не змогли знайти відповідну заміну для фанери, і її використання в різних цілях триває. Часто нічим замінити фанеру і в приміщеннях з особливими умовами, схильних до впливу різних агресивно діючих факторів. У такому середовищі фанера повинна володіти певним набором особливих якостей, серед яких висока міцність, вологостійкість, довговічність. Саме такими якостями відрізняється ламінована фанера (придбати її у нас).

Листи фанери покривають антикорозійним захисним шаром, для якого застосовується папір і спеціально приготовлена фенольна смола, ретельно підібраною консистенції. Після просочення цією сумішшю таке покриття зробить листову фанеру захищеною від підвищеної вологості і дії прямого сонячного світла і, крім того, забезпечить високі антисептичні властивості.Сфери застосування ламінованої фанери:

Будівництво. Поліпшені властивості, які набуває фанера після ламінування, дозволяють використовувати її в самих різних областях будівництва протягом всього року незалежно від погодних умов.

Ламінована фанера не боїться вологи на відкритому повітрі, не реагує на дію спеки або холоду. Якщо вона правильно експлуатується, то повинна прослужити достатньо довго. Все це робить можливим використання її для опалубки. Листи фанери можна застосовувати для цього кілька разів, для чого після кожного демонтажу, їх слід почистити і обробити спеціальною змазкою, забезпечивши цим рівність бетонної стіни при наступній заливки в опалубку. Найбільш ходові розміри аркушів 1250х2500 мм і 1500х3000 мм, але можливо виготовлення фанери і інших форматів. Все це дає можливість зробити число стиків оптимальним, скоротивши час монтажу опалубки. Для підлоги будівельних лісів добре підходить тиснена фанера з сітчастим малюнком, який, збільшуючи силу тертя, зменшує ковзання.

Оздоблення приміщень, оформлення інтер'єру та екстер'єру. Ламінована фанера (також виступає як фанера опалубки) цінується за звукоізолюючі властивості, здатність підтримувати оптимальну температуру, за екологічну чистоту. Тому вона часто використовується для обробки внутрішніх приміщень в театрах, у культурних і спортивних центрах. Часто застосовують фанеру, яка облицьована кольоровими плівками. Натуральний малюнок деревини відтіняється різними кольорами плівок, створюючи неповторні ефекти.

З-за її всепогодности дизайнери люблять працювати з фанерою, створюючи оригінальні фасади сучасних будинків і реставруючи старі. Не важливо для чого Вам потрібна ця фанера опалубки, або ламінована фанера Ви завжди можете придбати в нас.