Потрібна допомога?

+38(067)409-85-00 Години роботи: з 8.00 до 18.00; СБ, НД - вихідні

Вертикальна опалубка

Вертикальна опалубка

За весь час існування людства і його еволюцію, в будівельній справі, як і в інших сферах життя людей, було багато різних нововведень і винаходів, які мали великий вплив на розвиток і модернізацію архітектури і будівництва в цілому. Одним з великих проривів сміливо можна назвати появу опалубки.

Опалубка - це конструкція, що трохи нагадує посудину, з допомогою якої бетонні і залізобетонні деталі набувають необхідну форму, структуру і розмір. Це пристрій винайшли ще наші предки, і протягом довгого часу воно удосконалювалося і поліпшувався в якостях.

Вертикальна опалубка носить кілька назв, таких як стінова опалубка або рамна. Вона являє собою цілу комплексну систему, завдяки якій зводяться бетонні і залізобетонні стіни. Її використовують для стін великої і маленької площі, а також для зведення фундаменту, ліфтових шахт, резервуарів прямокутної форми і колон.

Серед величезного розмаїття стінових конструкцій, найбільшим попитом і популярністю у споживачів користуються – щитові опалубки. У чому ж переваги використання щитових опалубок вертикальних?

По-перше, конструкція має високу несучу здатність. І це все завдяки тому, що під час виробництва каркасних щитів використовується посилення профілів.

По-друге, будівельники мають можливість використовувати у своїй роботі бетон високої якості.

по-третє, з допомогою цієї конструкції можна бетонувати поверхні різних параметрів і підганяти їх під необхідний стандарт.

по-четверте, велика надійність конструкції, яка досягається за рахунок дії металевих каркасів, що складаються із замкнутих профілів.

В-п'ятих, легкий монтаж і розбирання устаткування. Ця властивість досягається завдяки використанню алюмінієвої рами з фасонним гофром, яка забезпечує з'єднання елементів опалубки стін в різних місцях.

Вертикальна опалубка в Києві представлена у великому асортименті і виробництва надійних і відомих фірм, таких як: Пері (Peri), Гіпро (Hipro), Дока (Doka), Варіант. Також, виробники пропонують вертикальну опалубку для колон, яка оснащена підкосами і навісними подмостями з наявністю спеціальних огорож для заливки бетону. І будь-яка архітектурна премудрість буде доступна кожному!

На сьогоднішній день є багато компаній, в яких можна купити вертикальну опалубку або орендувати рамні пристрою. В залежності від безлічі факторів, у тому числі і фінансових, кожен будівельник для себе вибирає і вигідний варіант. Весь асортимент рамних опалубок можна поділити на два основних види: мелкощитовая і крупно щитова опалубки.

Мелкощитовая опалубка

Якщо ви збираєтеся зробити покупку вертикальної опалубки для зведення малоповерхових будівель, то вам неодмінно необхідно придивитися і зупинити свій вибір на дрібнощитової. У чому ж її особливість? Ця конструкція характеризується наявністю каркаса з безліччю елементів різних форм і розмірів, завдяки чому опалубці можна надати необхідну конфігурацію. Каркас цих опалубних конструкцій може бути виготовлений з різних матеріалів: дерева, алюмінію, сталі, фанери, склопластику, чи синтетичних волокон. У деяких моделях стіновий опалубки комбінують ці матеріали. З метою збільшення міцності конструкції, комплектуючі і кути виготовляють з металу. Цей вид стіновий опалубки використовують як для формування витончених деталей, так і для простих елементів будь-якої форми.

крупно щитова опалубка

Якщо вам потрібно залити бетонну стіну великої висоти, то вірним рішенням буде придбання або оренда крупнощитовой опалубки, призначеної спеціально для таких видів робіт. Щити мають різні розміри, які коливаються від 5 до 80 кв. м. Ця обладнання являє собою щити великих розмірів і каркас. В основному рамна опалубка складається з металу, рідше використовується дерево або склопластик. Щити мають ребра жорсткості, які надають ще більшу стійкість споруди і надійність, в процесі використання. Варто відзначити, що вона має стяжні болти, з допомогою яких, пристрій витримує тиск розчину бетонної суміші.

Елементи вертикальної опалубки

Стінова опалубка – це найпростіша і одночасно хитромудра конструкція. Вона складається з таких елементів, як:

  • Каркасні щити;
  • Деталі кріплення;
  • Підкоси;
  • Підпірні елементи;
  • Замкові і кутові елементи;
  • Лісу;
  • Підмостки для бетонування.

Вміле поєднання всіх комплектуючих вертикальної опалубки робить цю конструкцію універсальної. Вона зручна у використанні, завдяки швидкому і легкому збирання і розбирання. Рамна опалубка надійна в процесі експлуатації, так як її головне достоїнство – жорсткість і стійкість конструкції.

Продаж вертикальної опалубки – справа зовсім не просте і звичайне. Від правильного вибору цього будівельного обладнання буде залежати і доля будівництва в цілому. Тому до вибору конкретного виду стінової конструкції, матеріалів із яких вона виготовляється, виробника та його репутації варто поставитися дуже відповідально і серйозно.